Armas Regency Hotel

Antalya Manavgat’ta hizmet veren Armas Regency Hotel misafirlerine rüya gibi bir tatil imkanı sağlıyor. Denize 150 metre uzaklıkta hizmet veren tesiste; Açık Yüzme Havuzu, Relax Yüzme Havuzu, Telefon, Fax, Fotokopi, Posta, Çamaşırhane Servisi, Bebek Arabası, Spa & Masaj Paketleri gibi çeşitli hizmetler sunuluyor. Bunun yanı sıra tesis Side ve Manavgat’a 5 km, Antalya Merkeze 75 km, Antalya Havalimanı ise 65 km uzaklıktadır. Ayrıca tesiste minik misafirler için; 2 adet Çocuk Yüzme Havuzu, Mini disko ve Oyun Parkı bulunmaktadır.

Otel Özellikleri:

Denize Yakın Konum – Özel Plaj – SPA – Çocuk Dostu Otel – Wİ-Fİ – Su Kaydıraklı Otel

Plaj ve Havuz Olanakları:
Tesis denize 150 metre uzaklıktadır. Tesisin kendine ait kum-çakıl karışık özel plajı bulunmaktadır. Ayrıca tesiste; Açık Yüzme Havuzu, Relax Yüzme Havuzu, Kaydıraklı Havuz, Kapalı Yüzme Havuzu, 2 adet Çocuk Yüzme Havuzu ve 3 adet kaydırak bulunmaktadır.

Aktiviteler:
Animasyon – Gündüz Spor Aktiviteleri – Canlı Müzik (Belli Günlerde) – Gece Showları – Disko – Motorlu-Motorsuz Su Sporları – Plaj Voleybolu – Masa Tenisi – Step Aerobik – Su Topu – Dart – Fitness Merkezi – Boccia – Kaydıraklı Havuz

Çocuk / Bebek
Tesiste çocuk ve bebekler için 2 adet çocuk yüzme havuzu, mini disko, mama sandalyesi, oyun parkı ve bebek arabası (ücretli) bulunmaktadır.